.

.

DLE20/20RA/30/35RA/40/55/55RA60/61 Carburetor Поправка на Комплет

DLE20/20RA/30/35RA/40/55/55RA60/61 Carburetor Поправка на Комплет

DEN 1101.00
DEN 1295.52

Од стоката
Во магацинот


DLE20/20 RA/30/35 RA/40/55/55 RA60/61 Carburetor Поправка на Комплет

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Мотори
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Алатка Материјали:
Сечење
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
dle20-02
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Производи во категоријата