.

.

1 Пар Прилагодливи Глуждот Поддршка Подлога Кошарка Runnning Спортски Еластичен Завој Подготвуваат Guard Поддршка Нога Заврши Заштита

1 Пар Прилагодливи Глуждот Поддршка Подлога Кошарка Runnning Спортски Еластичен Завој Подготвуваат Guard Поддршка

DEN 334.00
DEN 469.92

Од стоката
Во магацинот

Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.Тоа значи дека не постои следење на информации кога пристигнува вашата земја.
Боја : црна
Големина;M,L,XL
Материјал : OK облека,најлон
Количина : 1 пар
Тема : заштита,дише,еластичност,лесен,удобен
Пакет се вклучени :
1 пар*глуждот поддршка
Answer : ___________________________ Note :
1.За Пратката 1. Сепак, треба да се плати за дополнителна такса.
Се надевам дека ќе можат да го разберат.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас и да остават пораки.
Купувачот Читање 1.Ако парцели се строго проверени, по обичај,се уште треба да плаќаат данок за да го избришете обичај.Ве молиме не го остави неутрални или негативни повратни информации без да се бара било каква помош од нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се направи најдобро да се реши вашиот проблем.За Повратни Информации 1.Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите да прават бизнис.( Русија и Бразил е 30 - 60 работни дена).Ако сте загрижени за следење на информации, можете да одберете Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе ги прогласи пониска вредност на фактура/сметка за да ви помогне да се намали или избегне обичај должност.
Опис :
100% нови и квалитет.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. Ние ќе го цениме вашиот 5 ѕвезди позитивни повратни информации,ако сте задоволни со нашите производи,па ве молиме да ја напуштат повратни информации со 5 Ѕвезди.Ве молиме не го отвори спорот во рамките на 60days. Потоа можете да ги пратите вашите пакет цело време и тоа е повеќе безбеден.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Ако вашата нарачка вкупниот износ е помалку од 5 ДОЛАРИ ,ние ќе ја испрати својата парцела од страна на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус".

Таа е поголема од информацијата

Големина:
L, M, XL
Број На Модел На:
MW28AS003
Бренд Име:
Ykee
Материјал:
ОК облека,најлон
Лента:
Лента
tobillera:
tobillera
Глуждот Поддршка:
Глуждот Поддршка
tobilleras:
tobilleras
Глуждот:
Глуждот
tornozeleira esportiva:
tornozeleira esportiva
Подвезици:
Подвезици
на завој глуждот:
на завој глуждот
Спорт заштитник:
Спорт заштитник
глуждот поддршка на спортски:
глуждот поддршка на спортски
Производи во категоријата