.

.

100PCS трговија на големо 50мл PP бела тегла со капаци , JP3-50g pp козметички тегла 50g , празни козметички 50g пластични тегла за продажба

100PCS трговија на големо 50мл PP бела тегла со капаци , JP3-50g pp козметички тегла 50g , празни козметички

DEN 1238.00
DEN 1303.20

Од стоката
Во магацинот

, па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. cosmoprof и лична нега индустрии. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен , и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја.
50мл PP бела тегла со капаци , JP3-50g pp козметички тегла 50g , пластични 50g пластични тегла
Предмет Бр. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. : JP3-50g
Материјал : ПП
Капацитет : 50g
A.
Очекуваат за вашето барање!. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
50МЛ
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Употреба:
Крем
is_customized:
Yes
боја:
како на берзата
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Производи во категоријата