.

.

Нерѓосувачки Челик Петел прстени Мажите Метал Пенисот Одложување Петел Прстен Тројно Петел Топката Носила Одложување Прстен топла продажба на секс играчки беспл?

Нерѓосувачки Челик Петел прстени Мажите Метал Пенисот Одложување Петел Прстен Тројно Петел Топката Носила Одложување

DEN 134.00
DEN 205.92

Од стоката
Во магацинот


Нерѓосувачки Челик Петел прстени Мажите Метал Пенисот Одложување Петел Прстен Тројно Петел Топката Носила Одложување Прстен топла продажба на секс играчки бесплатен превозот
- Голема Петел Прстен Големина : мали димензии : 45*40*32-милиметри големи димензии : 50*40*37mm - Водоотпорен : Yes - Тежина : 100g - Функции : се спречи предвремената Ејакулација, Машки Чистота - Материјал : Челик Пред користење,ве молиме чувајте го на чиста Само приклучете го во вашиот задник&анален,тоа ќе ви даде неверојатна чувства во возрасни игри. Пакет 1 Парче Пенисот прстен
Имајте на ум 1 : 1 инч=2.54 см,1 cm=0.39 инчен
Забелешка 2 : Има mightbe малку разл erence во боја,бидејќи компјутерски монитори settings
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3cm во големина deivation. Забелешка 4 : систем стандардно е Л големина,ако сакате мали димензии,ве молиме оставете порака за нас,кога ќе го поставите цел,ви благодариме

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Број На Модел На:
S00286
Бренд Име:
BOMBOMDA
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Функции:
се спречи предвремената ејакулација
Тежина:
100
Својства :
Машки Чистота Уред, Пол Производи
Мали Димензии:
45*10*32-милиметри
Голема Големина:
50*40*37mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
BOMBOMDA
Производи во категоријата