.

.

Oukitel U16 Max Јачина на звук копче Flex Кабел Оригинални Нови јачина на глас нагоре/надолу копчето FPC Жица Flex Кабел за Oukitel U16 Max

Oukitel U16 Max Јачина на звук копче Flex Кабел Оригинални Нови јачина на глас нагоре/надолу копчето FPC

DEN 382.56

Од стоката
Во магацинот


i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!
Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!
Повеќе од 5 години на индустријата искуство!
Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот!
[Вид Забелешка : ]
Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Ве молиме не го отворите спор случајно , во спротивно ќе биде снимен како лоши кредити од страна на нас, Aliexpress, и исто така од Кина Продавачи на Шампионите. И да биде блокиран.
100% Оригинални Нови за Oukitel U16 Max мобилен телефон Јачина на звук копче Flex Кабел поправка прибор делови
1. 100% Сосема Нов. Ова е оригиналниот Јачина на звук Копче Жица Flex Кабел FPC, погодни само за Oukitel U16 Max . Не се компатибилни со други телефони.
2. Тоа се користи за да се замени оштетената, испукана Јачина на звук Копче FPC на вашиот телефон.
3. Тоа 's техничка работа. Ние ви препорачуваме да се користат со знаење на телефонот на поправка.
4. Секој објект ќе бидат тестирани пред да се испраќаат надвор. Ве молиме да се купи со доверба.
5. Но, ние нема да се одговорни за било каква штета предизвикана од непрофесионално поправка.
Пакетот вклучува 1pcs за Oukitel U16 Max FPC.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
iParto
Број На Модел На:
За Oukitel U16 Max
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Oukitel U16 Max
Објектот:
за Oukitel U16 Max додатоци
is_customized:
Oukitel U16 Max accessories
Производи во категоријата