.

.

5pcs Глина Резба Скулптура на силиконски пенкало Алатката Керамика Керамичка Глина Уметнички Занает Снабдување Моделирање sculpting алатки за Изведувач

5pcs Глина Резба Скулптура на силиконски пенкало Алатката Керамика Керамичка Глина Уметнички Занает Снабдување

DEN 128.00
DEN 159.36

Од стоката
Во магацинот

5pcs Глина Резба Скулптура Алатка Уметник од Суштинско значење Опрема Керамика Керамичка Глина Уметнички Занает Понуда за Моделирање sculpting алатки
Материјал : Бреза, бакар, силикони
Големина : Целата должина : 16cm
Пенкало Дијаметар : 8mm
Пакетот Вклучува : 5pcs/set

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Бреза, бакар, силикони
Број На Модел На:
ZP2336a
Производи во категоријата