.

.

SANITER LP156WHB TP A1 B1 Ц1 Д1 LP156WH3 TP S1 LP156WHU TPA1 LCD екран

SANITER LP156WHB TP A1 B1 Ц1 Д1 LP156WH3 TP S1 LP156WHU TPA1 LCD екран

DEN 2016.00

Од стоката
Во магацинот

Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако купите заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем.
ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош. Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба. Ве молиме во вид преовладуваат разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве молиме во вид преовладува. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Ви благодариме. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. ПАКУВАЊЕ - ШОПИНГ ТРЕБА ДА СЕ ВИДИ - 1. Ви благодариме.Објектот Фотографија 100% Вистински ФотоФотографиите Се Сите Околу 100% тело го зеде во нашата продавница. Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Ali Express Стандард Превозот , Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Ви благодариме. Ви благодариме!
.Повратни информации ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ако било какви прашања, ве молиме падна слободно да контакт. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето. Ви благодариме. Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 45 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо.

Таа е поголема од информацијата

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
Acer,DELL,LG,MSI,Samsung,Toshiba,Портал,Fujitsu,SONY,Lenovo,HP/Compaq,Asus
Бренд Име:
Saniter
Број На Модел На:
LP156WHB TP A1 B1 Ц1 Д1 LP156WH3 TP S1 LP156WHU TPA1
Компонента Тип:
Никој
Дигитални делови тип:
LCD панелот
Производи во категоријата