.

.

Тактички Extened Железнички Планината Висока Столб База За 20mm Picatinny/Weaver Железнички Планината 14 Слотови за Лов Riflescopes

Тактички Extened Железнички Планината Висока Столб База За 20mm Picatinny/Weaver Железнички Планината 14 Слотови

DEN 319.00
DEN 335.52

Од стоката
Во магацинот


Ние ќе етикета пакетот како ниска вредност за да се избегне дополнителен данок. Стрели не им е дозволено да превозот преку Сингапур пост. Но, ако пратката не беше пристигна во рамките на вашиот очекува време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Можете да контактирате со нас за да им помогне на следење на испорака во секое време.
Производи со батерии не се дозволени превозот преку Кина Пост, ние само можеме да брод нив преку Сингапур Пост.
Ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации, тоа е многу важно за нас.
Опис :
Долго Столб Планината База
Брз Монтажни Дизајн овозможи размена на инстант прикачите & одвои акција
Овој Столб е "ВИДИ, ПРЕКУ" опремени
Целосна Метална Конструкција
Одговара на 20mm Железнички
20mm Врвот picatinny/Weaver Железнички дозволите инсталација на обемот / очи / Црвени Точки Поглед
Совршен за Лов & Skirmish Игра
Објектот Спецификација :
Објектот Тежина ( грам) : 110
Големи Боја : Црна
Големина : 145mm x 32 mm (L x H)
Ние можеме да брод на вашиот парцела во светот преку EMS, DHL, Кина Пост, Сингапур Пост, итн,.
Сите производи ќе бидат внимателно селектирани пред превозот. Ние ќе се потрудиме да ви помогне во донесувањето на царинење, но ако царинскиот праша, купувачите треба да биде одговорен за данок.
Ние ќе брод вашата парцела што е можно поскоро по вашата исплата, но ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица-услуга.
Понекогаш може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производот што сте го добиле и го покажа во слика, ако сте сериозни купувачот и очекуваме 100% точни, ве молиме размислете за тоа пред да го купат.

Таа е поголема од информацијата

Водич Должина:
10/25cm
Бренд Име:
souforce
Број На Модел На:
B0147a
Должина:
143mm
Ширина:
околу 28 mm
Тежина:
110 g
Големина:
145mm x 32 mm (L x H)
Железнички ширина:
20mm
Материјал:
Алуминиум легура
Производи во категоријата