.

.

Зимски earmuffs женски mink крзно плетење шапка baotou капа шапка големи фокс топката крзно капи за жените chapeu feminino

Зимски earmuffs женски mink крзно плетење шапка baotou капа шапка големи фокс топката крзно капи за жените

DEN 1916.00
DEN 2395.20

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
newowlbie
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
MZ
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Материјал:
Mink Крзно
Производот Категорија:
Baotou шапка
Применливи пол:
жена
Возраст Заградата:
Возрасни
Материјал:
Крзно
Ткаењето метод:
Twill
Обработка на владата:
упатство
Моден Елемент:
Бода
Шема:
Монохроматски
погодни за сезоната:
Зима
Боја:
црна, Кафеава
Производи во категоријата