.

.

Полна Големина S M L XL Универзална Matin Neoprene Водоотпорен Мека Видео камерата Леќи на Камерата Торба Торбичка Случај За Canon Nikon, Sony Леќа Wholesal

Полна Големина S M L XL Универзална Matin Neoprene Водоотпорен Мека Видео камерата Леќи на Камерата Торба Торбичка

DEN 72.00
DEN 81.12

Од стоката
Во магацинот


Камерата Случај Торба За СИТЕ Canon dslr фото Камера
Карактеристики :
Нов & Висок Квалитет!
Овој објектив пошта се направени од neoprene, истата е материјал кој се користи за заштита на опрема за нуркачите од груби море
Оваа neoprene леќа торбичка е многу мека и еластична, но трајни да се одржи и да се заштити вашиот објектив.
3мм дебела (приближно) Neoprene - обезбедува одлична заштита и шок апсорпција за вашите леќи.
Појас Јамка - ви овозможува прикачување на торбичка за појас, за полесно носење.
Кука - ви овозможува прикачување на торбичка било каде со еден прстен (како што се камера чанти и ранци).
Спецификации :
Модел : Neoprene Леќа Торбичка / Случај (S M L XL)
Дијаметар x висина
S(80mm x 100mm)
M(x 90mm 130mm)
L(x 90mm 180mm)
XL(90mm x 250mm)
Материјал : водоотпорен neoprene
Боја : црна
Нето тежина : 38/45/57/64g
Пакување тежина : 48/55/67/74g
Внимание : 1. Големината може да биде 1-4cm неточноста поради рака мерење и еластомер материјал.
2. Ве молиме имајте во предвид дека употребливи висина на торбичка е 2-3cm пониска од вкупната висина, бидејќи на drawstring затворање.
Пакетот вклучува :
1 x Neoprene Леќа Торбичка / Случај


Таа е поголема од информацијата

Боја:
S, M, L, XL
Тип:
Мека Торба
Бренд Име:
WINOTAR
Број На Модел На:
S M L XL
Материјал:
neoprene
Пакет:
No
Додатоци Тип:
леќа случај
Производи во категоријата