.

.

НОВИОТ Панел Господар Прозорецот за Префрлање 1J4 959857 на Црна табла Трим Рамки Покрие 3B0 867175 Вратата повлечете се справи со трим маска

НОВИОТ Панел Господар Прозорецот за Префрлање 1J4 959857 на Црна табла Трим Рамки Покрие 3B0 867175 Вратата

DEN 775.00
DEN 911.52

Од стоката
Во магацинот


For Jetta Панел Господар Прозорецот за Префрлање 1 J4 959 857 + LH Црна табла Трим Рамки Маска + Повлече Справи со Трим Маска
1998-2004 Passat Б5 1998-2004
4-врати Модел Switch Рамки Маска
Дел Број : 3 D1 867 171 E
4-Врати Господар Прозорецот за Префрлање на Дел Број : 1 J4 959 857 100%
Вратата повлечете се справи со трим капак. (Објект е дел број : 3 B0 867 175 (1 GD 867 175 9 B9)
Бренд Нови Црна Боја Добар Квалитет

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Бренд Име:
GZCHX2010
Производи во категоријата