.

.

КЛАСИЧЕН МИНИ КУПЕР Винил Ѕид Уметност Автомобил Налепница Соба Decal Автомобил Креативни Ѕид Налепници за Детска Соба Дневна соба Дома Декор ZB314

КЛАСИЧЕН МИНИ КУПЕР Винил Ѕид Уметност Автомобил Налепница Соба Decal Автомобил Креативни Ѕид Налепници за

DEN 335.00
DEN 446.40

Од стоката
Во магацинот


Големина (custom sizes достапни по барање)
57cm (широк) x 46cm ( високи )
71cm (широк) x 57cm ( високи )
1 инч = 2.54 см
- C O L O R C H O I C E ! Сите наши боја во нашиот боја табела се достапни.Но, ние не нудиме толку многу боја опции, ако сакате некои боја не спаѓаат во боја опција, ве молиме изберете custom боја и да го одредите боја со остави порака или контактирајте со нас , Ако не го примите порака, ќе добиете decal во боја на прикажување на сликата!
- Нашите decals се направени на Nontoxic Винил Материјал. - Decals може да биде лесно да се отстрани без оштетување на ѕидовите. но, не може повторно да се употребуваат откако се применува. - Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. - Големината што е прикажано на сликата, може да не ги одразуваат вистинската големина. Тоа е за покажување цел. - Нашите decals се умре сече па нема позадина . Ние прифаќаме прилагодено нарачки . Ве молиме контактирајте со нас со вашите идеи и ние ќе се потрудиме да ги реализира

Таа е поголема од информацијата

боја:
црна, сина, сива, зелена, H635 меки розова, виолетова, црвена, бела, жолта, државата сива, виолетова, кафена, теал, прилагодено боја
Големина:
71X57CM, 57X46CM
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
ZB314
Тема:
Шема
Материјал:
Винил
Производи во категоријата