.

.

800pcs 5.1 мили Blue Пластика Zip Заклучување Торба Resealable Водоотпорен Патент Накит Ѓердан Хривнија Прибор за Пакување, Складирање

800pcs 5.1 мили Blue Пластика Zip Заклучување Торба Resealable Водоотпорен Патент Накит Ѓердан Хривнија Прибор

DEN 960.00

Од стоката
Во магацинот


Детали за производот Материјал : пластични Дебелина : 0.13 mm/страна (5.1 мили) Бои : сина Карактеристики : zip заклучување, водоотпорен Димензии : 2.5x3cm(1 × 1.2inch); 4x6cm(1.6x2.4inch); 5x7cm(2x2.8inch)
Производ Екранот
Попуст : 1. 10% попуст попуст ако купуваат 3 или многу повеќе!! 2. Ако вашата нарачка до $80 , Слободни Брза Испорака !!! Вклучени повеќето земји Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија земји и некои Блискиот Исток земји. Ако се уште се збунети дали вашата земја беше вклучен, ве Молиме порака нас, ние ќе ви одговори во времето. Ние обично ќе го испрати преку DHL, EMS, DPEX, Fedex и Aramex итн. Тоа обично трае за 4-7 дена за да стигнат до овие земји. Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. 4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Таа е поголема од информацијата

боја:
25x30mm, 40x60mm, 50x70mm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Капацитет:
80ml
Применливи Простор:
дневна соба
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Дебелина:
13 жица
Број На Модел На:
2.5*3cm, 4*6cm, 5*7cm
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Производот:
Складирање Кеси
Спецификација:
2.5*3cm, 4*6cm, 5*7cm
Производи во категоријата