.

.

BEADSLAND Купер Обетки со Дијаметар од 6CM Мода Накит Жените Подарок

BEADSLAND Купер Обетки со Дијаметар од 6CM Мода Накит Жените Подарок

DEN 161.00
DEN 169.44

Од стоката
Во магацинот


BEADSLAND Купер Обрачот Обетки со Дијаметар од 6 CM Мода Накит Жените Подарок

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
Злато-боја, Платина Позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
36680
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Beadsland
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Производи во категоријата