.

.

Стабилизатор Планината за РК Усогласување на Tarot Trex 450 СПОРТ V3 TL45104 H45104 РК ХЕЛИ

Стабилизатор Планината за РК Усогласување на Tarot Trex 450 СПОРТ V3 TL45104 H45104 РК ХЕЛИ

DEN 95.04

Од стоката
Во магацинот

Опис
Стабилизатор Планината за РК Усогласување на Tarot Trex 450 СПОРТ V3 TL45104 H45104 РК ХЕЛИ
Политика за испорака
Предмети ќе биде предаден во рок од 2-3 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).
Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса. Ние не можеме да ја промените Превозот Адреса штом се изврши плаќањето.
Се враќа
Сите се враќа и размена се предмет на 10% restocking такса (настрана од изберете потврдена дефекти). Тоа значи дека ако сакаат да се здобијат со наплата се должи на купувачите каење или да се вратат целосно функционална ставка за наплата, 10% restocking надоместок ќе бидат одземени од наплата вкупно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи на враќање. Следење на информации за враќање пратката треба да им се обезбеди на друг начин враќањето нема да биде одбиена.
Враќање објектот треба да биде во сосема нов и неискористени состојба со својот полн пакување испратени до нашето враќање адреса. Враќање објект ќе бидат внимателно прегледани пред да се испрати наплата.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
RCMOY
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
fpv кабел
MPN:
не се применува
UPC:
не се применува
Производи во категоријата