.

.

Европската Класична Антички Месинг Ѕид Светилка E14 Месинг Ѕид Sconce за Хотел Со Кристално Сенка Модерна кристал ѕид светилка Сјај

Европската Класична Антички Месинг Ѕид Светилка E14 Месинг Ѕид Sconce за Хотел Со Кристално Сенка Модерна кристал

DEN 4485.00
DEN 4720.80

Од стоката
Во магацинот


За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас .
За испорака
Ние често се обезбеди DHL и FEDEX со најниска горниот превозот задолжен за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 4-7 дена по превозот .
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2. Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. Ви благодариме!.Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , Сите предмети, со Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух.Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача. тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи . Стоката се превезува по уплатата примена. Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни .Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.Европската Класична Антички Месинг Ѕид Светилка E14 Месинг Ѕид Sconce за Хотел Со Кристално Сенка Модерна кристал ѕид светилка Сјај
Купи Упатство
1.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.

Таа е поголема од информацијата

Wattage:
16-20W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Број на извори на светлина:
1
Боја На Каросеријата:
Жолта
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Бренд Име:
Златниот Пат
Тело Материјал:
Кристално
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Сенка Тип:
Кристално
Напон:
90-260V
Карактеристики:
Декоративни
Гаранција:
3Years
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Ветер:
До & Долу
Примена:
Кревет Во Соба
Стил:
Арт Деко
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E14
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
SY1104/1L
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square
Материјал:
Бакар
Производи во категоријата