.

.

HUHAO 1pcs 1/21/4 месо тело Половина Круг малку Индустриски Одделение endmills Рутер Битови за дрво крајот мелница Машини Алатка мелење машина

HUHAO 1pcs 1/21/4 месо тело Половина Круг малку Индустриски Одделение endmills Рутер Битови за дрво крајот

DEN 333.00
DEN 528.00

Од стоката
Во магацинот

net
П : дали вашиот цена вклучуваат сопствени даночни?
A : Не, купувачот треба да се обрне на сопствени даночни зависи од различни земји.
Пакетот вклучува :
1pcs Рутер битови
ПЛАЌАЊЕ
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. DHL, FEDEX, ТНТ , UPS-от , времето за Испорака е за 3-7 дена (со Следење на Информации )
Ако вашето место е оддалечен , треба да се обрне повеќе за оддалечена место , или да ја промените да брод од страна на EMS
ПОВРАТНИ информации
Вашата повратна информација значи многу за нас и за други купувачот како вас. Потоа обидете се да ни се јавите за да се разговара за деталите. Потоа кажете ни и ние може да напише пониска цена на фактурата.(Со Следење На Информации)
г. EMS, времето за Испорака е за 7-15 дена ( Со следење на број)
e. Aliexpress Стандард Превозот, тоа вклучува поголемиот дел на e-mail пораки превозот како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, Хонгконг Пост,Шведска Пост, Posti Финска, Post NL итн. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На перки производ не користиме за луѓе под 18 години. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
а. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Б : Ако нешто не сте saticfied, pls се обиде да остави порака или eamil за нас пред leaved негативен фидбек или отворен спор.
П : Ако не сакам објектот, јас може да ги врати?
A : За стоката може да demaged кога се долго време на испорака, ние не прифаќаме врати стоката, освен ако ние sentthe ред стоката или има квалитет проблем со производите. Објектот се користат само за индустриски сечење не се опасни член. Ви благодариме.

Таа е поголема од информацијата

Дијаметар:
1/2 1/4 месо тело
Вкупна Должина:
45-60mm
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Бренд Име:
HUHAO
Број На Модел На:
половина круг малку
Тип:
Крајот Мелница
Обложување:
Никој
Производи во категоријата