.

.

Scrapbooking алатка картичка DIY албум маскирање спреј насликани образец цртање торта stencils ласерски сече шаблони дрво ranches ST21

Scrapbooking алатка картичка DIY албум маскирање спреј насликани образец цртање торта stencils ласерски сече

DEN 107.00
DEN 210.24

Од стоката
Во магацинот


Scrapbooking алатка картичка DIY албум маскирање спреј насликани образец цртање stencils ласерски сече шаблони дрво branches ST21
- Прецизност, ласерски сече шаблони за многу детални ефекти
- Растворувач доказ : одлично со двете растворувач и водата базирани на бои
- Одвојте време за сечење frisket или ацетат маски, не софтвер на плотери потребни
- За обликување крем боја, мастило подлога, спреј, рака-насликани декорација на хартија; специјална боја ткаенина, ѕидови, мебел
- Материјал : Пластика
Големина на : 13x13cm

Таа е поголема од информацијата

Тема:
дрвото ranches
Употреба:
scrapbooking diy
Производи во категоријата