.

.

SH210-5 control panel KHR10029(А) за Sumitomo багер со програмата

SH210-5 control panel KHR10029(А) за Sumitomo багер со програмата

DEN 40812.00
DEN 42960.00

Од стоката
Во магацинот


Нашата Предност : Hitachi EX120-2 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични По-продажбата на услугата. Maintance услуга : поправка за следење, ЕКИ компјутер и хидраулична пумпа; monior часа ресетирање, итн.
Име на производ : Sumitomo багер контролер, контролен панел, компјутер, табла, vecu панел, процесорот кутија Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : KHR10029(А) 9 CG0 L257 KHR-10029 Достапни Број на Модел : SH120 SH200 SH210 SH220 SH280 SH300 SH330 SH350-5 А5 Гаранција : 1 година Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 500pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : оем со програмата
Производ Фото
♥ Ако сакате да знаете повеќе за нашите производи ,ве молиме да ја посетите нашата веб-страница, и добредојдовте да не контактирате во било кое време.
♥Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
CMP
Школка Тип:
Затворен Тип
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
1 година
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 Парче
Име:
Sumitomo Багер Контролер
Дел Број:
KHR10029(А) KHR-10029
Број На Модел На:
SH210-5 А5
Услуга:
брза испорака
Производи во категоријата