.

.

Мулти-Цел Функција Кредитна Картичка Шише Настроената Кујна gadgets алатка Мултифункционален Пиво Keyring Подарок

Мулти-Цел Функција Кредитна Картичка Шише Настроената Кујна gadgets алатка Мултифункционален Пиво Keyring Подарок

DEN 41.00
DEN 54.24

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Производ Улога : Пиво Настроената
Производот се користи :
КТВ/Бар/ Home/Ресторан материјали
Пакетот Вклучува :
1x Шише Настроената
ПРЕВОЗОТ :
1) Ние само брод вашата потврди адреса.
3) Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
3) пратката од страна на Пост Воздух Пошта е само за губење на помалку од 2kg стоки.
Ние ќе се пресмета превозот цена за вас.
ПОВРАТНИ информации :
1) за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
4) Ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL или Fedex Превозот итн.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Може да се користи како клучните декорација
3.
2) ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
4) Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат. Не е лесно да исчезнат
2.Шише Настроената Keychain во облик на цинк, алуминиум во Сребрена Боја Копчето Прстен Пивско Шише Настроената Единствен Креативен Подарок
Карактеристики :
1. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
2) Нормално,сите нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Таа е поголема од информацијата

Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Лентата За Алатки
Отварачки Тип:
Шише Отварачки
Бренд Име:
waasoscon
Тип:
Отварачки
Метал Тип:
Цинк Легура
боја:
sliver
Тип на метал:
Цинк Легура
Тип на отварачки:
шише настроената
Карактеристики:
Мал,лесен,животната средина
Количина:
1pc
Отварачки Тип:
пиво настроената
Пакет:
OPP вреќа
Функција:
Носат
Употреба:
Ресторан/Home/Лента
Производот Категорија:
кујнски прибор
Производи во категоријата