.

.

2017 Есен & Зима Плетење Cardigan Џемпер Тенка Лабава Солидна Боја Џемпери Шупливи Од Женски Плетење Џемпер Палта YP0296

2017 Есен & Зима Плетење Cardigan Џемпер Тенка Лабава Солидна Боја Џемпери Шупливи Од Женски Плетење Џемпер

DEN 1200.00
DEN 2352.00

Од стоката
Во магацинот


2017 Есен & Зима Плетење Cardigan Џемпер Тенка Лабава Солидна Боја Џемпери Шупливи Од Женски Плетење Џемпер Палта YP0296
Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо една големина 108 97 42 67 - ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

Таа е поголема од информацијата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
YP0296
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Материјал:
Полиестер,Памук,Волна
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Материјал Состав:
Памук, Волна, Полиестер
Дебелина:
Тенка
Бренд Име:
ASRQXJM
Тип На Објект:
Cardigans
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Производи во категоријата