.

.

JEXXI Оригиналниот Дизајн Мода 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Прстени Накит За Жените Овална ААА Австриската Кристал Партија Прстен

JEXXI Оригиналниот Дизајн Мода 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Прстени Накит За Жените Овална ААА Австриската

DEN 215.00
DEN 306.24

Од стоката
Во магацинот


Име : Sterling Silver Прстени Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Таа е поголема од информацијата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Прстени За Жена
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
моден сребрен накит
Компатибилност:
жените прстени
Метали Тип:
Сребро.
Големина:
6/7/8/9/10
Производи во категоријата