.

.

нови доаѓањето на евтини збор hairpin менгеме бисер злато лист злато врвот клип

нови доаѓањето на евтини збор hairpin менгеме бисер злато лист злато врвот клип

DEN 83.00
DEN 120.00

Од стоката
Во магацинот


нови доаѓањето на евтини збор hairpin менгеме бисер злато врвот клип
пакет секој пар во една opp вреќа
материјал алуминиум +имитација бисер
боја на злато
големина 7*2cm
тежина 6g/пар

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
4570
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Barrettes
Бренд Име:
YULUCH
Производи во категоријата