.

.

Автентични Yixing Zisha мајстори рачно изработени teapot руда Пурпурна кал желка тенџере занаети трговија на големо и мало 306

Автентични Yixing Zisha мајстори рачно изработени teapot руда Пурпурна кал желка тенџере занаети трговија на

DEN 2358.00
DEN 3023.04

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
201-300ml
Материјал:
Виолетова Глина
Бренд Име:
XINCI
Категории на производи:
кунг фу чај
Објектот:
Спецификација на 0306
Потекло:
Во Yixing
Отпечатат со логото:
Може да
КОЛИЧИНА:
Кутија од мешавина на brocade торба
Производи во категоријата