.

.

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност на Вода Лилјани Зелена Масла репродукција страна се насликани

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност на Вода Лилјани Зелена Масла репродукција страна се насликани

DEN 5512.00
DEN 6336.00

Од стоката
Во магацинот

Ни веруваат, ќе најдат тие се повеќе убави кога ќе ја добиете вистинската слика : )
Маслото Често Поставувани Прашања : 1. Завршен Маслото Примероци :
Answer : ___________________________ Note : фотографии беа зеде од камерата,поради снимање светлина разлика,боите на нашите слики изгледа малку се разликува од оригиналот. Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид.Без протегала и Врамено. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори.Повратни информации Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство. Обичај Сликарство & Custom Size : 1. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Целосна наплата ќе ви биде испратена по добивме сликарство.И силна картон ќе бидат спакувани за врамени слики.Тоа ќе пристигнат на вашата страна во 7-10 работни дена од EMS, DHL, Fed Ex, итн international express.
Weclome да Jacky Галерија Маслото Descripition : 1. Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? Цената покажа на нашата продавница е само со платно.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Ве молиме имајте предвид, политика на враќање не се однесува на кориснички налози. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Каков вид на плаќање може да се прифати? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.Може да ми се врати сликата ако не ми се допаѓа? Да,можете да се вратите на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети ако не сте задоволни со квалитетот.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
22240
M:
M3
Производи во категоријата