.

.

Вечен свадба Жените Подарок зборот вистински 925 сребрен вистински природен голема 8-9MM метри во облик на природните слатководни бисер

Вечен свадба Жените Подарок зборот вистински 925 сребрен вистински природен голема 8-9MM метри во облик на

DEN 592.00
DEN 1138.08

Од стоката
Во магацинот


shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 12-25 дена,EMS за Постигнување на 7-14 дена,DHL за Постигнување на 4-10 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.

Таа е поголема од информацијата

Должина:
45cm, 50cm, 90cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ААА+
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бисер класификација:
слатководни бисер
Стил:
ѓердан
Производи во категоријата