.

.

Пост Модерна Tassel Led Pendant Светла Сребро Алуминиум Синџир Pendant Светилка Lamparas Сјај Led G9 Pendientes Нов Дизајн Hanglamp

Пост Модерна Tassel Led Pendant Светла Сребро Алуминиум Синџир Pendant Светилка Lamparas Сјај Led G9 Pendientes

DEN 33024.00
DEN 41280.00

Од стоката
Во магацинот

Ако led светлата беа скршени во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни. Меѓутоа, овој пристап не е секогаш работа .
Пакување&Испорака
1. Генерално, ние ве советуваме да вратите расипан стоки со испраќање на нив преку поштата и ЕМС наместо користење couriers како DHL, UPS-от, FEDEX и TNT. * Ако не се согласувам со по предмети, ве молиме не поставувајте наредби
.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Гаранција и се враќа политика Ние сме секогаш примена на себе да се подобри нашата услуга за сите на нашите ценети клиенти. Овој објект е СИТЕ НОВИ и во фабричките кутија и пакување, сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Во меѓувреме ве молиме да ни кажете што дефектот е, да се елиминира несоодветното користење. Нормално ние обезбедуваме 1 години гаранција за потрошувачите на нашите LED светла.
Царина/Должност
Ние ќе се прогласи товар како "подарок", со цел да се создадат услови за даночни ослободувања/намалувања. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Пред да се врати стоката, ве молиме контакти ни прво да разговараат за прашања што се има.Долго Алуминиум Синџир Tassel Led Pendant Светилка Материјал : Метал+ Алуминиумски
Извор На Светлина : Led
Емитуваат боја : Топло бела (3000-3500 K), Ладно Бела (5000-6500 K)
Боја : сребрена
Напон : 110 V или 220 V
Големина : 90cm долго или 110cm долго за опција
Плаќања
1.

Таа е поголема од информацијата

Wattage:
warm white, cold white
Големина:
90cm long, 110cm long
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Гаранција:
2 години
Бренд Име:
MUCHTING
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Број на извори на светлина:
10~15
Абажур Боја:
Сребро.
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Алуминиум
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Број На Модел На:
01
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
База Тип:
таванот база
Производи во категоријата