.

.

Бесплатен превозот 2pc 25A Индустриска употреба Mager РБС MGR-1 D4825 DC-AC Една фаза цврста состојба реле 25A Квалитет MGR-1 D4825

Бесплатен превозот 2pc 25A Индустриска употреба Mager РБС MGR-1 D4825 DC-AC Една фаза цврста состојба реле

DEN 665.00
DEN 715.20

Од стоката
Во магацинот

Се чувствуваат слободни да контакт со нас
. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.Експрес испорака (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ, итн. Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот . Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило . Услуга на светот,на Големо ,на мало, се откажат од превозот , Прилагодено за поддршка.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .) и пост сервис се дадени за превозот.Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации .
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови .За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Бесплатен превозот 2pc 25 A Индустриска употреба Mager РБС MGR-1 D4825 DC-AC Една фаза цврста состојба реле 25 A Квалитет MGR-1 D4825
Контрола : DC контролирана DC Оптоварување тековната : 25 A Оптоварување напон : 24-480 VAC Контрола напон : 3-32 VDC Контрола на струјата : DC3-25 MA исклучете време : Dielectric притисок : 2500 VAC Амбиентална температура : -30 ~ 75 C Инсталација : им била заклучена Работни инструкции : LED
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1.

Таа е поголема од информацијата

Теорија:
цврста состојба реле
is_customized:
Yes
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
Бренд Име:
custom-souring
Број На Модел На:
Еден фаза цврста состојба реле
Производи во категоријата