.

.

Специјална висококвалитетна Кожа столче покритие За Порше Cayman Cayenne Macan Panamera Boxster авто додатоци налепници стил

Специјална висококвалитетна Кожа столче покритие За Порше Cayman Cayenne Macan Panamera Boxster авто додатоци

DEN 7804.00
DEN 13007.52

Од стоката
Во магацинот

Едноставен за инсталација, Без професионална инсталација е потребно. Ние можеме да ви помогне да го промените царинската цена, можете да избегнете високи тарифи. Ви благодариме за вашето разбирање, мојот драг пријател. тоа се лизга право над вашето седиште.вака

1. Овие опфаќа заштита на вашиот автомобил места од нечистотија, носат и солза.
Благослови секој пријател, Може радост и среќа околу вас денес и секогаш. Ние ќе испратиме логистика според ваш избор. Ако вашиот автомобил има посебна структура, како што се предните потпирач, lumbar прилагодување knob, предните седишта зад маса и други посебни структура, ве молиме да ни даде некои детални фотографии. Ако го купите, ве молиме да ми кажете, на вашиот автомобил модел и автомобил година, како што се : Benz s600 / 2006year, ако може, да ми даде вашиот автомобил седиште фотографии. ова е 5 седиште цена , ако ви треба Други поставувања, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви дадам задоволителен цена.
Ако ви се допаѓа, ве молиме дај ми добар фидбек, бидејќи тоа е многу важно за мене.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Опис на производот : Таа е прилагодена според вашиот автомобил модел, тоа ќе биде 100% погоден за вашиот автомобил ,Тоа го користи синтетички кожа, површината е вештачка кожа, средината е еластична и дише сунѓер, на дното е не се лизга и дише материјал, тоа не имаат некој ужасен мирис, тоа е многу мека и удобна. Имате било какви треба да бидете во можност да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат. Ако логистика задоцнување, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ги пратите на вашите производи за вас. Ако не ви се допаѓа тоа, ве молиме да не остави негативни deedback ,ве молиме контактирајте ме , јас ќе им даде добра soluyion . Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали производство компании, имаме добар пред-продажба и услуга по продажбата.

Таа е поголема од информацијата

Боја Име:
7 седишта без перница, 7 седишта имаат перница
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Заштита на седиштата во автомобил, удобно и мека, многу дише, дали n
Бренд Име:
wenbinge
Објектот Висина:
20cm
Објектот Тежина:
6kg
Објектот Ширина:
40cm
Mfg Серија Број:
Обичај, 100 одговара
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Синтетички Кожа
Производи во категоријата