.

.

Топла Диносаурус Дијамант Вез, Дијамант Сликарство Крстот Бод, Вода Дијамант Полн Плоштад Дијамант Мозаик За Полнење

Топла Диносаурус Дијамант Вез, Дијамант Сликарство Крстот Бод, Вода Дијамант Полн Плоштад Дијамант Мозаик За

DEN 300.00
DEN 384.00

Од стоката
Во магацинот

Топла Диносаурус Дијамант Вез, Дијамант Сликарство Крстот Бод, Вода Дијамант Полн Плоштад Дијамант Мозаик За Полнење
За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас. За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка.Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! Добредојдовте На Нашата Продавница Наредниот Пат Кога Ќе Ја Посетите Нашата Продавница

Таа е поголема од информацијата

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Производи во категоријата