.

.

Нова Значајна за IBM/Леново 3000 C100 N100 V100 Y510 Лаптоп Тастатура

Нова Значајна за IBM/Леново 3000 C100 N100 V100 Y510 Лаптоп Тастатура

DEN 826.08

Од стоката
Во магацинот

Објектот Спецификација : НОВ ЛЕНОВО 3000 N 100 C 100 F F 41 31 N220 N440 Тастатура НАС
Боја : црна
Распоред : САД
Состојба : Нова
Компатибилни Модели :
Компатибилен Броеви :
42 T3403, 39 T7385, 39 T7417 ,25-007696 , V9662,25-007696
Компатибилни Модели :
Леново 3000
Леново C460
Леново C461
Леново C462
Леново C466
Леново N440
Леново Y510
Леново Y520
ЛЕНОВО 3000 G 230 G 450 G 530 Лаптоп
НОВИ LENOVO Ideapad Y710 Y730 Лаптоп
IBM LENOVO Ideapad Y430
IBM LENOVO Ideapad Y330
IBM LENOVO Ideapad U330
IBM Леново 3000 C 100
IBM Леново 3000 C 200
IBM Леново 3000 V100
IBM Леново 3000 N100
IBM Леново 3000 N200
IBM Леново 3000 N220
IBM Леново 3000 N430
IBM Леново 3000 N440
IBM Леново 3000 G 430
IBM Леново 3000 С 31
IBM Леново 3000 С 41

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
за IBM/Леново 3000 C100
Компатибилен Бренд:
Леново
Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
PZAscreen
Модел:
За Леново 3000
Производи во категоријата