.

.

Висок квалитет на Клод Моне слики за продажба Belle-Ile, Дожд Ефект Платно уметност рака-насликани

Висок квалитет на Клод Моне слики за продажба Belle-Ile, Дожд Ефект Платно уметност рака-насликани

DEN 4468.00
DEN 5136.00

Од стоката
Во магацинот

И силна картон ќе бидат спакувани за врамени слики. 100% Задоволството На Гарантира. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Завршен Маслото Примероци :
Answer : ___________________________ Note : фотографии беа зеде од камерата,поради снимање светлина разлика,боите на нашите слики изгледа малку се разликува од оригиналот. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ако вашата цел е итна,можеби за chirstmas или Подарок,ве молиме означете ја вашата очекуваат доби датум,ние ќе се обидеме потрудиме да ги организираме побрзо превозот. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Ние, исто така може да се направи слика за вашата фотографија, само пратете ни ја вашата фотографија со големина сакате, ние ќе го прават тоа за да платно. Висок квалитет,100% рака-насликани на платно,ја користат истата brushstrokes и техники со оригиналниот уметник. Ни веруваат, ќе најдат тие се повеќе убави кога ќе ја добиете вистинската слика : )
Маслото Често Поставувани Прашања : 1.Ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Платно Само, без протегала и врамени,ве молиме контактирајте со нас за addtional цена, ако ви треба да се водат или рамка.Може да ми се врати сликата ако не ми се допаѓа? Да,можете да се вратите на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети ако не сте задоволни со квалитетот. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име. Ве молиме имајте предвид, политика на враќање не се однесува на кориснички налози.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
3391
M:
M2
Производи во категоријата