.

.

На Seine во близина на Argenteuil од Клод Моне Репродукција маслото Платно уметност рачно изработени Висок квалитет

На Seine во близина на Argenteuil од Клод Моне Репродукција маслото Платно уметност рачно изработени Висок

DEN 4468.00
DEN 5136.00

Од стоката
Во магацинот

Ни веруваат, ќе најдат тие се повеќе убави кога ќе ја добиете вистинската слика : )
Маслото Често Поставувани Прашања : 1. Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? Цената покажа на нашата продавница е само со платно. Ве молиме контактирајте со нас за custom size сте заинтересирани, ние ќе ви испратиме цена . Кога ќе ги нарачате и рамка и сликарство ние се водат вашата слика на носила барови. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори.Повратни информации Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис. Видови на слики :
Пакет од сликите :
Нашата Галерија :
. Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид. Лесно Се Враќа Политика. Голема Цел,Голем Попуст. Сите големина е на располагање.Контактирајте со нас на интернет или да ни пратите пораки за детали. Платно Само, без протегала и врамени,ве молиме контактирајте со нас за addtional цена, ако ви треба да се водат или рамка. 100% Задоволството На Гарантира. Ако вашата цел е итна,можеби за chirstmas или Подарок,ве молиме означете ја вашата очекуваат доби датум,ние ќе се обидеме потрудиме да ги организираме побрзо превозот. Завршен Маслото Примероци :
Answer : ___________________________ Note : фотографии беа зеде од камерата,поради снимање светлина разлика,боите на нашите слики изгледа малку се разликува од оригиналот.Каков вид на плаќање може да се прифати? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Висок квалитет,100% рака-насликани на платно,ја користат истата brushstrokes и техники со оригиналниот уметник. Не се печати или постер.Тоа ќе пристигнат на вашата страна во 7-10 работни дена од EMS, DHL, Fed Ex, итн international express.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
19465
M:
M2
Производи во категоријата