.

.

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност, Strada Romada во Bordighera Масла репродукција страна се насликани

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност, Strada Romada во Bordighera Масла репродукција страна се насликани

DEN 4468.00
DEN 5136.00

Од стоката
Во магацинот

Колку долго ќе мора да почека за мојата слика? За да се обезбеди висок квалитет,обично тоа ќе трае околу 10 дена за да се заврши сликата. Ве молиме бидете сигурни дека враќањето е во силна пакување. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака.И силна картон ќе бидат спакувани за врамени слики. Целосна наплата ќе ви биде испратена по добивме сликарство. Контактирајте со нас за врамени цена.Тоа ќе пристигнат на вашата страна во 7-10 работни дена од EMS, DHL, Fed Ex, итн international express. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство. Завршен Маслото Примероци :
Answer : ___________________________ Note : фотографии беа зеде од камерата,поради снимање светлина разлика,боите на нашите слики изгледа малку се разликува од оригиналот. Обичај Сликарство & Custom Size : 1. Затоа што сите слики се рачно изработени по наредба од нашите уметници,обработка време на вашата цел ќе биде во 15-20 дена. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас.Без протегала и Врамено. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори.Контактирајте со нас на интернет или да ни пратите пораки за детали. Ве молиме контактирајте со нас за custom size сте заинтересирани, ние ќе ви испратиме цена . 100% Задоволството На Гарантира. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име. 100% Пари гаранција за да се Гарантира. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналот. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Ни веруваат, ќе најдат тие се повеќе убави кога ќе ја добиете вистинската слика : )
Маслото Често Поставувани Прашања : 1.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
15217
M:
M2
Производи во категоријата