.

.

12-24V 4.2 Двојна USB Автомобил Cigarete Полесни Штекер Splitter Адаптер за Полнач Бленда Со Батеријата Напон, Детекција За Телефони

12-24V 4.2 Двојна USB Автомобил Cigarete Полесни Штекер Splitter Адаптер за Полнач Бленда Со Батеријата Напон,

DEN 793.92

Од стоката
Во магацинот

4.2 Двојна USB Автомобил Cigarete Полесни Штекер Splitter Адаптер за Полнач Бленда Со Батеријата Напон, Детекција За Телефони Опис : [ Висока Безбедност Фактор ] изработен од ABS,КОМПЈУТЕР, може да вроди со висока температура и ниска tempeture, исто така пријателски-животната средина. Може да се користи под -20 до 90 СТЕ средина. На водоотпорен одделение е IP66. Со висока безбедност фактор. Исто така, има dustproof пластичен капак. [ Производ Користење ] 4.2 На вечера струја, погоден за мобилни телефони, таблета, IPAD, GPS и друго возило резерви. Максимална моќност е 22 W. Без оптоварување powe е 0.18 W. школка е црна. Кога се користи, предводени е црвена. Има 2 USB.Напон на екранот може да detecte на батеријата напон, погодно за вас да го прочитате напон. [ Употреба Обемот ] влезниот напон е DC12-24 V. Може да се инсталира на автомобили, мотоцикли, RV, ЏИП, чамци, јахти и други возила. [ Парична казна Изработка ] Боја напон екранот и двоен apertures. Шарени светилки со парична казна изработка изгледа hign крај и убава. Исто така испорачување stator, терминал и завртка за да ви помогне да инсталирате погодно. Smart чип внатрешни уникатен дизајн може да се спречи сегашниот да го оштети вашиот електронски производи за заштита на вашите средства. Параметри : Материјал : ABS+PC Влезен напон : DC 12 V-24 V Излезен напон : 5 V Излез тековната : 4.2 Максимална моќност : 22 W Не-оптоварување моќ : 0.18 W LED боја на USB порта : Зелена / Црвена / Сини LED боја на voltmeter : Цветен Опсег на напон : 5-15 V(Црвена : 11.3 V-11.9 V;Жолто : 12.0 V-12.5 V;Зелено : 12.6 V-15 V) Работна температура : -20~90 Водоотпорен ниво : IP65 Целата Големина (L*W*H) : 10.5 см x 4.3 cm x 5.5 cm дупка големина (L*W*H) : 4.5 x 2.8 cm & 3.5 x2.7cm Пакет се Вклучени : 1 x USB запалка приклучок за штекер со Напон Екран 4 x Терминали 4 x Завртки

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
К KWOKKER
Година:
Универзална
Име На Модел:
Dual USB Автомобил запалка приклучок за Штекер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
10.5cm
Објектот Ширина:
4.3cm
Објектот Висина:
5.5cm
Објектот Тежина:
0.11kg
Материјал Тип:
ABS+PC
Специјални Функции:
Dual USB Автомобил запалка приклучок за Штекер
Тип На Објект:
запалка приклучок за
Влезен Напон:
DC12V-24V
Излезниот Напон:
5V
Излезна Струја:
4.2 A
Максимална Моќност:
22w
Без оптоварување моќ:
0.18 W
Водоотпорен Ниво:
IP65
дупка со големина:
4.5 x 2.8 cm & 3.5 x2.7cm
LED боја на voltmeter:
Цветен
usb боја:
зелена / Црвена / сино
Производи во категоријата