.

.

Пејзажи уметноста На Seine на Lavacourt од Клод Моне масла платно со Висок квалитет рака-насликани

Пејзажи уметноста На Seine на Lavacourt од Клод Моне масла платно со Висок квалитет рака-насликани

DEN 4468.00
DEN 5136.00

Од стоката
Во магацинот

Промет на големо со цел добредојдени.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналот. Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид. Платно Само, без протегала и врамени,ве молиме контактирајте со нас за addtional цена, ако ви треба да се водат или рамка.Повратни информации Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори.И силна картон ќе бидат спакувани за врамени слики. Вие исто така може да оди до врвот проверете приложените слики кои во споредба со оригиналниот. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Кога ќе ги нарачате и рамка и сликарство ние се водат вашата слика на носила барови.Тоа ќе пристигнат на вашата страна во 7-10 работни дена од EMS, DHL, Fed Ex, итн international express. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ние, исто така може да се направи слика за вашата фотографија, само пратете ни ја вашата фотографија со големина сакате, ние ќе го прават тоа за да платно. Завршен Маслото Примероци :
Answer : ___________________________ Note : фотографии беа зеде од камерата,поради снимање светлина разлика,боите на нашите слики изгледа малку се разликува од оригиналот.Може да ми се врати сликата ако не ми се допаѓа? Да,можете да се вратите на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети ако не сте задоволни со квалитетот.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
27 X 18, 30 X 20, 36 X 24, 45 X 30, 60 X 40, 72 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
19458
M:
M2
Производи во категоријата