.

.

Метален Држач, 2MP 1-50/800X USB Микроскоп Рачни Endoscope

Метален Држач, 2MP 1-50/800X USB Микроскоп Рачни Endoscope

DEN 3191.00
DEN 3359.04

Од стоката
Во магацинот

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Јазик : English Chinese и други јазик по избор
Систем Барање : Pentium Компјутер со 700 M Hz & над
На 20 милиони HD Простор CD ROM Driver64 MB RAMDirect X VGA Картичка
ЦД диск Драјвер и Микро-Мерење Алатка
Производ димензија 112 mm ( L ) X 33 mm ( Р )
Производ нето тежина : 750g
За Испорака :
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
За Гаранција :
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА . ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.(Освен некои земји и APO / FPO)
2.1 Компатибилен
Оперативен Систем Windows XPVista Win 7 32-битна и 64-битна.
Вграден-во 8 Бели LED светло и прилагодливи се обезбеди осветлување
зголемува сликите се јасни и светла
Уште Слики Со Резолуција 640*480
Рамка го Оценувате 30 f/s под 600 ЛУКС Светлината
5 X дигитален Зум на Режим на Секвенца
Осветленоста Контрола Прирачник на вредноста
Зголемување на Опсегот 1-50/800 X (Рачно)
Напојување преку USB Порта ( 5 V DC )
USB 2.

Таа е поголема од информацијата

Висока Дефиниција:
720P(HD)
Тип:
Змија Индустриски Endoscope
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Сензор:
CMOS
Поддржани Оперативни Системи:
No
Напојување(V):
Други
Број На Модел На:
Други
Мрежен Интерфејс:
Никој
Минимална Осветлување(Лукс):
Други
Димензии (L x W x D)(mm):
Други
Инсталација:
Вградени
Ѕидот Заградата:
страна
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Стил:
Кутија Камера
Агол На Гледање (Степен):
60°
Потрошувачка На Енергија(W):
Други
IR Растојание(м):
Други
Бренд Име:
нови слетување
Технологија:
Други
Аудио Излез:
Други
Леќа (mm):
Други
Производи во категоријата