.

.

LUXUSTEEL Нови Кубни Циркон Пломба Кристал Алка Мода Накит Црна Боја Школка Римски Numerals За Жените Нараквици & Алки

LUXUSTEEL Нови Кубни Циркон Пломба Кристал Алка Мода Накит Црна Боја Школка Римски Numerals За Жените Нараквици

DEN 249.00
DEN 355.20

Од стоката
Во магацинот


Нашата Продавница Дома линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/517046
Продажба на Објект линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/sale-items/517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Таа е поголема од информацијата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Бренд Име:
LUXUSTEEL
Број На Модел На:
BR904001G
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Панк
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
како Слика
Пакет:
Opp вреќа, Пена, хартија ,Картон
Occassion:
Свадба, Подароци ,Партија
Стил:
Женски Закачам
Style1:
Хривнија & Закачам
Производи во категоријата