.

.

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност Mediteranian Брег, Сив Ден Масла репродукција страна се насликани

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност Mediteranian Брег, Сив Ден Масла репродукција страна се насликани

DEN 4468.00
DEN 5136.00

Од стоката
Во магацинот

Може да ми се врати сликата ако не ми се допаѓа? Да,можете да се вратите на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети ако не сте задоволни со квалитетот.Каков вид на плаќање може да се прифати? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Контактирајте со нас за врамени цена.Ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Не се печати или постер. Ако вашата цел е итна,можеби за chirstmas или Подарок,ве молиме означете ја вашата очекуваат доби датум,ние ќе се обидеме потрудиме да ги организираме побрзо превозот. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно.Тоа ќе пристигнат на вашата страна во 7-10 работни дена од EMS, DHL, Fed Ex, итн international express. Сите големина е на располагање. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид. Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? Цената покажа на нашата продавница е само со платно.Контактирајте со нас на интернет или да ни пратите пораки за детали. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналот. Кога ќе ги нарачате и рамка и сликарство ние се водат вашата слика на носила барови.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
3517
M:
M2
Производи во категоријата