.

.

Автомобилот задни wiper ножеви За Субару Impreza (2011- ) Мека Гума Шофершајбната Wiper Сечилото Големина 14 350mm

Автомобилот задни wiper ножеви За Субару Impreza (2011- ) Мека Гума Шофершајбната Wiper Сечилото Големина 14

DEN 407.00
DEN 479.04

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот :
Производ : Автомобил Задните Wiper ножеви
Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)
( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )
За Субару Impreza (2011- )
ГОЛЕМИНА : 14"(350mm) за Заден прозорец
Ве молиме Потврди големина и Дизајн пред пратката.Ви благодариме!
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
Меѓународни weper големина на :
Детали за производот :

Таа е поголема од информацијата

За Возило Брендови/Модел:
Субару
Модел На Субару:
impreza
Impreza-Година:
2011
Бренд Име:
asywf
Име На Модел:
F-2
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Гумена лента + метал заградата
Специјални Функции:
Чисти прозорецот од стакло
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Црна
Големина:
14 (350mm)
автомобил модел 1:
За Субару Impreza (2011- )
Производи во категоријата