.

.

Висок Квалитет на Микро, Отворајќи Циркон Триаголник Приврзоци Мода Накит Наоди Кварцен Кристал Шарм Наоди Во 35*18 мм PM5188

Висок Квалитет на Микро, Отворајќи Циркон Триаголник Приврзоци Мода Накит Наоди Кварцен Кристал Шарм Наоди

DEN 2160.48

Од стоката
Во магацинот


Цирконот mirco отвори монистра Пиштол метал заврши шарм Триаголник форма pendant Околу 35*18 мм 10 Компјутери за продажба

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
PM5188
Бренд Име:
MUDULLA
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Големина:
35*18 мм
Производи во категоријата