.

.

Прилагодено Вашиот Имиња и Датум Engrave Дрво Свадба Прстен Кутија со љубов, срцето Персоналните Подарок Селски Свадба Прстен Носител Кутија

Прилагодено Вашиот Имиња и Датум Engrave Дрво Свадба Прстен Кутија со љубов, срцето Персоналните Подарок Селски

DEN 410.00
DEN 431.52

Од стоката
Во магацинот


Прилагодено Вашиот Имиња и Датум Engrave Дрво Свадба Прстен Кутија со љубов, срцето Персоналните Подарок Селски Свадба Прстен Носител Кутија
Ве молиме оставете ги вашите имиња и датум на забелешка кутија, кога ќе проверите, ние ќе го направи тоа како вашите белешки, ви благодариме.
1 на Вашата персонализирана презиме и датум 2 A,B,C,D,E,F овие модели, кои една сакате Детали на објектот : Материјал : дрвени големина : 9.5 cm*6.5 см*5cm Прилагодено : Секое име и презиме, датум, зборови. Сите коментари,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,се однесува

Таа е поголема од информацијата

боја:
A, B, C, D, E, F
Шема:
Срцето,Број,Писмо
is_customized:
Yes
Големина:
L
Број На Модел На:
X143
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Материјал:
Дрво;Дрвени
Тип:
Настан & Партија Материјали
Големина на Прстенот Кутија:
9.5 CM*6.5 СМ*5CM
Производи во категоријата