.

.

DANJIU Бренд Топла Продажба Кратко за Жени Секси Памучни Гаќи солидна долна облека Жена Calcinha долна Облека на Жените Лесна Гаќи

DANJIU Бренд Топла Продажба Кратко за Жени Секси Памучни Гаќи солидна долна облека Жена Calcinha долна Облека

DEN 130.00
DEN 185.28

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Материјал:
Spandex,Памук
Материјал Состав:
памук spandex
Број На Модел На:
LD124
Декорација:
Никој
Сексуално Сугестивна:
No
Гаќи Тип:
Кратко
Бренд Име:
DANJIU
Непристојни Слика:
No
Производи во категоријата