.

.

2017 mushein Римски Огледало 3D реално голема промоција дома декор големи Пристигнување Часовници Кварц мода модерна креативни Бесплатен Превозот

2017 mushein Римски Огледало 3D реално голема промоција дома декор големи Пристигнување Часовници Кварц мода

DEN 508.00
DEN 1812.96

Од стоката
Во магацинот

(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Таа е поголема од информацијата

Лист Големина:
37 инчи, 47 инчи
Тип:
Ѕидни Часовници
Обликот:
Кружни
Шема:
Апстракт
Комбинација:
Мулти-парче сет
Дијаметар:
100cm
Стил:
Краток
Motivity Тип:
Кварц
Материјал:
Акрилик
Должина:
1000mm
Тежина:
300g
Број На Модел На:
016
Ѕиден Часовник Тип:
9 mm Лист
Ширина:
100cm
Дисплеј Тип:
Игла
Форма:
Единствен Лик
Бренд Име:
muhsein
Применливи Сместување:
дневна соба
Функција:
Налепница
Тело Материјал:
ЕВА
Производи во категоријата