.

.

Нови Мажите Морнарица Црвено Пред врзани Bowtie Свадба Партија Polka Точка Handkerchief Лак Вратоврска FJBW16

Нови Мажите Морнарица Црвено Пред врзани Bowtie Свадба Партија Polka Точка Handkerchief Лак Вратоврска FJBW16

DEN 104.00
DEN 138.72

Од стоката
Во магацинот


== ставка опис ==
Бренд нови
Материјали : Свила
Голема формална класичен стил за мажи лак вратоврска со neckband да одат околу вратот со некој клип да се одржи во место за одличен додаток на tuxedo или костум.на neckband е прилагодлив.
може да се стави пред се врзуваат hanky во вашиот џеб на тужба па тоа е Одлично за носење на свадба или на било othe формален повод
лак вратоврска јазол : 4.9"(12.5 cm)во ширина ; 2.4"(6.0 cm) во висина
hanky големина : 2.4"x 2.8"
Боја : Како што е прикажано во picutres

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
D. berite
Стил:
Моден
Материјал:
Свила
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Врски Тип:
лак вратоврска
Шаблон Тип:
Dot
Големина:
One Size
Број На Модел На:
FJBW16
Тип На Објект:
Врски
Производи во категоријата