.

.

Градина Качување Ратан Stent Удел Род Конектор Клип 11mm 16mm Земјоделски

Градина Качување Ратан Stent Удел Род Конектор Клип 11mm 16mm Земјоделски

DEN 33.00
DEN 38.40

Од стоката
Во магацинот


Градина Качување Ратан Stent Удел Род Конектор Клип 11mm 16mm Земјоделски
Пакетот вклучува : 1 PC x Род Конектор

Таа е поголема од информацијата

Лист Големина:
Дијаметар на клип 11mm, Клип дијаметар 16mm
Тип:
Лонци,Пергола
Број На Модел На:
QF148
По завршувањето:
Не Обложена
Употреба Состојба:
Кат
Бренд Име:
OOTDTY
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Материјал:
Пластични
Стил:
Нормално
Тип На Објект:
род конектор
боја:
Зелена
Должина:
30cm/11.81
Дијаметар на клип:
1.1/1.6 см
Количина:
1pc
Акции статус:
во парк
Производи во категоријата