.

.

Моден Симпатична Медиум крпа круг Жените Еластични Влакна се врзуваат Коса Додатоци Партија Коса Scrunchies конска опашка Носителот Hairband

Моден Симпатична Медиум крпа круг Жените Еластични Влакна се врзуваат Коса Додатоци Партија Коса Scrunchies

DEN 139.20

Од стоката
Во магацинот

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза достава
Квалитетот На Лекот И /
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Материјал : Polester И Гума
2.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Тежина : 8. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Димензии : Дијаметар од 9 СМ
3. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Моден Симпатична Медиум крпа круг Жените Еластични Влакна се врзуваат Коса Додатоци Партија Коса Scrunchies конска опашка Носителот Hairband
Опис :
1.
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Сликите На Косата вратоврска
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SC022
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Danrrsh
Материјал:
Гума,Полиестер
Тип:
еластична венчиња
Производ Нас:
Косата Вратоврска
Производ Стил:
Крпа јамка
Производ Форма:
прстен форма
Материјал:
Полиестер И Гума
боја:
7 Боја
Големина:
Diameter 9 CM
Процесот:
рачно изработени
Минимална цел:
1 Парче
Начин на пакување:
1 opp вреќа
клиент дизајн:
Прифатливо
Производи во категоријата