.

.

50pcs 100 ml розова Чаша празна Етерично Масло dropper сад Со бела dropper капа, 100ml стакло розова Етерично Масло шише

50pcs 100 ml розова Чаша празна Етерично Масло dropper сад Со бела dropper капа, 100ml стакло розова Етерично

DEN 3071.00
DEN 3232.32

Од стоката
Во магацинот


Материјал на шишиња : стакло Материјал на капа : пластични Боја на шишето : розова Боја на капа : бела burglarproof прстен со бела гума dropper капа Вклучуваат : шише+dropper капа+стаклена цевка Облик : тркалезна Капацитет : 100ml Забелешка : ве молиме оставете порака на боја,во спротивно,ќе испрати по случаен избор.ви благодариме за соработката.
Очекуваат за вашето барање!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Производи во категоријата