.

.

висок квалитет на Кислород (O2) Сензор /ламбда сензор 234-3014 2343014 за Suzuki Sidekick за Isuzu Импулс Перо Гео Бура 1.6 L .

висок квалитет на Кислород (O2) Сензор /ламбда сензор 234-3014 2343014 за Suzuki Sidekick за Isuzu Импулс Перо

DEN 1155.84

Од стоката
Во магацинот


гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
висок квалитет на Кислород (O2) Сензор /ламбда сензор 234-3014 2343014 за Suzuki Sidekick за Isuzu Импулс Перо Гео Бура 1.6 L
Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.
Враќање / Поврат Не Се Вклучени
Испорака такси нема да бидат вратени.
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување враќа
Гаранција
Гаранција : 1 година само за нови Делови не се КОРИСТИ за
Клиентите Задоволителна
Answer : ___________________________ Note :
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет
23480-31021 23480-31020  2
294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0

Таа е поголема од информацијата

Мерен Опсег:
кислород сензор
Повторливост:
кислород сензор
Тип:
Не Греење Тип
линеарна:
кислород сензор
Hysteresis:
кислород сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
кислород сензор
Резолуција:
кислород сензор
Производи во категоријата