.

.

Двојно Љубов Срцето Глеѓ Дами Нерѓосувачки Челик Ѓердан Лебдат Pendant Накит Трговија На Големо Најдобар Подарок За Девојка Роденден

Двојно Љубов Срцето Глеѓ Дами Нерѓосувачки Челик Ѓердан Лебдат Pendant Накит Трговија На Големо Најдобар Подарок

DEN 335.04

Од стоката
Во магацинот


MOQ 1pcs Големина 11*10мм,синџир должина : 45см Тежина 3g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-7days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Таа е поголема од информацијата

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
VQYSKO
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
10*11mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Спиење Tracker
Број На Модел На:
BF1265
Материјал:
Емајлот
плаќање:
Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW
превозот:
Fedex ,DHL,UPS-от,Кина Пост,Хонгконг Пост
Пакет:
1set во мали oppbag,50set во голема oppbag
Тежина:
3g
Производи во категоријата